نمای کلی از محصولات سپهرصنعت

021-77614636

سپــهرصنعــت نماینده انحصاری محصولات:

سپهرصنعت با آشنایی کامل با صنعت ایران و بررسی بازار واردات محصولات ذیل را جهت ارائه به صنعتگران گرامی موجود نموده است:

  • اینورتر و چاپر SSInverter
  • مقاومت ترمز و چوک Howcore
  • اینورترهای GTAKE

آخرین اخبار سپهرصنعت

دریافت نمانیدگی جفران ایتالیا( درایو DC و درایو AC )

درباره سپهرصنعت

شرکت سپهرصنعت با فعلایت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکلیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رسانی صنایع مختلف کشور با تیمی از افراد متخصص و آشنا با صنعت فعالیت می کند.

اینورتر SSInverter

ما در سپهرصنعت با بررسی نیاز بازار صنعت داخلی و آشنایی با برندهای مختلف موجود در داخل به تولید دستگاه کامل و با کیفیت SSI مشغول شدیم.SSInverter با راه اندازی بسیار ساده و کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته است بخش عمده ای از صنعت را پوشش دهد.

کاربران SSInverter

SSInverter که از سال 92 وارد بازار ایران گشت توانسته است نگاه مثبت کاربران متعددی را به دلیل کارآمدی و کیفیت خوب قطعات و نرم افزار بسیار دقیق در اکثر صنایع به خود جلب نماید .

نام تجاری اینورترهای سپهرصنعت

برای بسیاری از کاربران جالب است که بدانند نام تجاری SSInverter از سپهرصنعت اینورتر مخفف گردیده است که برند وارداتی می باشد که به سفارش سپهرصنعت تولید و موجود می گردد.

خدمات پس از فروش SSI

اینورتر های SSI شـــامل 12 ماه گارانتـــی و 60 ماه خـــدمات پـــــس از فـــــــــــروش شــــرکت سپـــــــــهرصــنعت مـــی باشد.

ارزشهای سپهرصنعت

علاوه بر دانش فنی و تجاری سپهرصنعت مشتریان ما,که به طور متوالی در ارتباط با یکدیگر هستیم و به طور مداوم از محصولات ما استفاده می کنند,از ارزشهای اصلی مجموعه ما به حساب می آیند.