اینورتر SSInverter محصول شرکت سپهرصنعت بیش از یک دهه در ایران

021-77614636

اینورترSSInverter از 2012 تا اکنون

اهداف و سیاست های اصلی در تولید SSInverter :

  • کاربری بهینه : طراحی کاربردی که در عین حال بتواند بخش عظیمی از صنعت را پاسخگو باشد
  • افزایش طول عمر یک دستگاه: استفاده از قطعات با کیفیت گرید A جهانی
  • قیمت اقتصادی : با افزایش حجم تولید،ارتباط با تولید کنندگان اصلی قطعات،در نظر گرفتن سود حداقلی قیمت را به صرفه برای مصرف کننده نگه داشته ایم.
  • خدمات پس ازفروش سریع: با سرمایه گذاری در تولید اینورترSSI800 در داخل ایران تمامی قطعات این دستگاه را موجود و زمان خدمات را به کمترین زمان رسانده ایم.

درباره سپهرصنعت

شركت سپهرصنعت با فعالیت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رساني صنايع مختلف كشور فعایت می کند.در جهت نيل به اين هدف با تشكيل تيمي از افراد با تجربه و همچنين ارتباط با كمپاني هاي بزرگ اين عرصه در سراسر جهان اميدواراست قدمهايي مفيد در جهت خدمت رساني و بهبود روز افزون صنعت كشور بردارد. محصولات با کیفیت,مشاوره در انتخاب دستگاه مناسب با پروژه, خدمات پس از فروش به موقع از برنامه های اصلی سپهرصنعت می باشد.

واردکننده GEFRAN ایتالیا

جفران ایتالیا یکی از قویترین کمپانی ها در زمینه تولید AC Drive و DC Drive و همچنین انواع سنسورها می باشد که سپهرصنعت اقدام به واردات این برند از ابتدای سال 2019 میلادی کرده است.جفران ایتالیا از دهه هفتاد در ایران فعالیت میکند و رزمه هایی را از آن خود کرده است و اکنون مجموعه سپهرصنعت با موجودی انبار قوی تهیه این محصول را در ایران آسان نموده است.جفران را با سه سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش از سپهرصنعت درخواست نمایید.شایان ذکر است ایران به دلیل تحریمهای شدید امکان دریافت نمایندگی برندهای اروپایی را ندارد و تمام برندها توسط تمامی اشخاص در صورت رعایت قوانین کشوری امکان واردات دارد

تولید کننده اینورتر SSInverter

ما در سپهرصنعت با بررسی نیاز بازار صنعت داخلی و آشنایی با برندهای مختلف موجود در داخل به تولید دستگاه کامل و با کیفیت SSI مشغول شدیم.SSInverter با راه اندازی بسیار ساده و کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته است بخش عمده ای از صنعت را پوشش دهد.SSInverter که از سال 92 وارد بازار ایران گشت توانسته است نگاه مثبت کاربران متعددی را به دلیل کارآمدی و کیفیت خوب قطعات و نرم افــزار بسیار دقیق در اکثر صنایع به خود جلب نماید . برای بسیاری ازکاربران جالب است که بدانند نام تجاری SSInverter از سپهرصنعت اینورتر مخفف گردیده است که توسط سپهرصنعت در ایران و چین تولید می گردد.اینورتر های SSI شامل 12 تا 18 ماه گارانتی و 36 ماه خدمات پـس از فروش شرکت سپهرصنعت مـی باشد.

نمایندگی HOWCORE

مجموعه Howcore با تولید چوک های ورودی و خروجی و مقاومت ترمز های با کیفیت و استاندارد توانسته است جزء اولین مجموعه های تولید لوازم جانبی باشد.سپهرصنعت نماینده انحصاری لوازم جانبی هاکور از سال 1392 سهم گستـرده ای در تامین چوک ورودی و خروجی و مقاومت ترمز در صنعت داشته است.چوکها و مقاومت ترمزهای هاکور با بهترین متریـال تهیه می شود و با جدیدترین دستــگاه های اندازه گیری,کیفیت آن بررسی می شود.

خدمات پس از فروش محصولات سپهرصنعت

در صورت بروز مشکل در هریک از برندهای زیر پوشش سپهرصنعت در مواردی که قطعات آن کاملا موجود باشد ظرف مدت 24 ساعت کاری دستگاه تعمیر و تحویل مشتری می گردد.البته قابل ذکر است این زمان بیشترین زمان می باشد در اکثر موارد همان روز دستگاه برای مشتری ارسال می گردد.

ارزشهای سپهرصنعت

علاوه بر دانش فنی و تجاری سپهرصنعت مشتریان ما,که به طور متوالی در ارتباط با یکدیگر هستیم و به طور مداوم از محصولات ما استفاده می کنند,از ارزشهای اصلی مجموعه ما به حساب می آیند.خوشحالیم که رضایت صد در صدی مشتریان عزیزمان را جلب نموده ایم و این امر باعث شده ارتباط ما سالیان سال مداوم باشد.مجموعه سپهرصنعت از ارزشمندترین دوستان خود که همواره ما را یاری میکنند سپاسگزار است.