اینورتر SSInverter

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تاریخچه SSInverter

اینورتر با نام تجاری SSInverter توسط شرکت سپهرصنعت از سال 2012 میلادی در ایران وارد بازار گردید.اگر بخواهیم از تاریخچه این برند در این صفحه بگوییم،باید از رزومه کاری شرکت سپهرصنعت شروع کنیم.

سپهرصنعت با مدیریت جناب آقای مهندس نوری در سال 2010 میلادی با هدف ارتقاء سطح دانش فنی در صنعت ایران تاسیس گردید اما قبل از آن هم اعضا ارشد سپهرصنعت در بخش های مختلف صنعت رزومه های بسیار قوی دارند.

هدف گروه سپهرصنعت با تاسیس این شرکت همراهی مفید با صنعت در ایران بود.از ابتدای 2012 گروه سپهرصنعت تصمیم به ایجاد یک برند با نام شرکتی خود شد تا بتواند حمایت کامل و تجربه فعالیت خود را در صنعت بر روی این برند پیاده کند.

بنابراین برند SSInverter که مخفف سپهرصنعت اینورتر می باشد را نام گذاری کرده ایم.ما با این نام گذاری خواستیم این اطمینان را به کاربران بدهیم که این برند را از اعتبارمان ساخته ایم و تلاش می کنیم بهترین را ارائه دهیم تا از اطمینانی که به ما شده است قدردانی کنیم.

ما در این سالها در چین فعالیت هایی را داشته ایم و تمام دستگاه هایی که انتخاب شده است که با نام SSI وارد بازار گردد را بین بیشماری از تولیدات چین انتخاب و سپس شخصی سازی کرده و وارد کرده ایم.

شخصی سازی به معنی آنکه قطعات داخلی ( سخت افزاری) را تک به تک انتخاب کرده و روی نرم افزارهای دستگاه نیز تغییرات مورد نیاز را اعمال کرده ایم.

مدل های مختلف SSInverter در این سالها یکی پس از دیگری جایگزین مدل قبلی شده است،زیرا ما در این تلاش هستیم که هر تکنولوژی که جدیدتر باشد را وارد سبد محصولاتمان کنیم پس طبیعی می باشد که مدل های قدیمی تر کنار گذاشته شود.

اما این معنی این نیست که مدل های قدیمی را فراموش کنیم ما هرلحظه برای ارائه خدمات حتی برای دستگاه هایی که خدمات پس از فروش آن ها تمام شده است هستیم.

مدل های : SSI1000 - SSI900 -SSI700 - SSI2400 - SSI600  و حتی SSI3300 از گارانتی و خدمات پس از فروش 5 سال خارج شده است اما ما همچنان قطعات این دستگاها را موجود داریم تا بتوانیم در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

مفتخر هستیم از 2017 بهتریرن و کامل ترین مدل SSInverter را به شما ارائه دهیم.SSI800 یک دستگاه کامل و بدون نقص می باشد که در تمام صنعت پاسخگو می باشد و به هیچ عنوان شما را در پروژه ای تنها نمی گذارد ما رزومه های بسیار قوی از SSI800 داریم.

SSI800 منحصر به فرد ما علاوه بر اینکه به روشهای مختلف راه اندازی می شود قابلیت پذیرش انواع کارتهای انکدر، کارت های شبکه را دارد.ما این دستگاه را به متخصصین صنعت تقدیم می کنیم کسانی که حرفه این انتخاب می کنند و کیفیت اولین شرط انتخاب آنان است.

افتخار می کنیم که در طول این سالها مهندسین زیادی بدون وقفه همراه ما بودند و از محصولات ما استفاده کرده اند.تلاش می کنیم که باز هم بهترین را ارائه دهیم.

از مهندسین گرامی که در این سال ها همراه ما بوده اند درخواست داریم تجربیات خود را در خصوص SSI800 با ما به اشتراک بگذارند تا بتوانیم در صورتیکه مشکلی وجود دارد مشکل را مرتفع کنیم.

با تشکر از توجه شما گرامیان

گروه مهندسی شرکت سپهرصنعت

تاریخ تنظیم این صفحه: 1 مرداد 1402